WIND OF CHANGE… – ANA Kijów

Dominika Bojanowska dołączyła do Andrew Nurnberg Associates Warsaw Sp z oo, aby wraz z Marcinem Biegajem pełnić funkcję dyrektora polskiego biura Andrew Nurnberg Associates. Jest to pierwszy krok do otwarcia ANA Kijów w stolicy Ukrainy z Bojanowską jako Dyrektor Zarządzającą. Wraz z Dominiką do zespołu dołączają Ania Walczak i Beata Glińska, które wzmocnią polskie przedstawicielstwo…

Szczegóły

ZMIANA ADRESU BIURA

PRZEPROWADZILIŚMY SIĘ! Od 1 czerwca stacjonujemy pod nowym adresem biura:   ANDREW NURNBERG ASSOCIATES WARSAW Sp. z o.o. ul. Fort Służew 1/41, 02-787 Warszawa PL

Szczegóły

PEAK MARCELLO ADVENTURE

PEAK MARCELLO ADVENTURE to ekscytująca seria przygodowa YA o przyjaźni, rodzinie, ekstremalnych wyzwaniach i o tym, co popycha ludzi do wspinaczki na najwyższe szczyty świata.

Szczegóły

FOOD SANITY

Przełomowy poradnik FOOD SANITY Davida Friedmana w końcu rozprawia się z powszechnymi mitami w zakresie żywienia oraz pokazuje, jak odnaleźć się w gąszczu często sprzecznych informacji.

Szczegóły

YOUR ONE & ONLY

YOUR ONE & ONLY to fascynująca debiutancka powieść Adrianne Finlay z pogranicza fantasy i SF, w której okazuje się, że nie ma nic bardziej ludzkiego niż miłość.

Szczegóły

BEFORE THE DAWN

Mroczny thriller BEFORE THE DAWN bestsellerowego autora Jake’a Woodhouse’a zachwyci fanów Dziewczyny z tatuażem. Tylko dla czytelników o mocnych nerwach!

Szczegóły

BY INVITATION ONLY

BY INVITATION ONLY to najnowsza powieść bestsellerowej autorki New York Timesa Dorothei Benton Frank, która odpowiada na pytanie czy bogactwo zawsze daje poczucie szczęścia.

Szczegóły

XX

Eksperyment stawiający istnienie mężczyzn pod znakiem zapytania w znakomitej debiutanckiej powieści Angeli Chadwick pod tytułem XX.

Szczegóły

100% WOLF

Dziś proponujemy przezabawną serię książek dla dzieci autorstwa Jayne Lyons z oryginalnym bohaterem, który mimo dobrych chęci ciągle znajduje się w żenujących sytuacjach. Bo jak inaczej nazwać moment w którym zamiast zmienić się w wilkołaka, bohater staje się pudlem i to różowym???

Szczegóły

PICTURE BOOK Pamela Zagarenski

Pamela Zagarenski to dwukrotnie nagradzana Caldecott Honor autorka i ilustratorka, a każdy jej projekt zachwyca pięknymi ilustracjami. To książki, które będziecie pamiętać przez całe życie!

Szczegóły

ROSWELL HIGH

Popularny serial Roswell: W kręgu tajemnic powraca na ekrany, a książkowa seria na której oparto serial ROSWELL HIGH Melindy Metz jest dostępna tylko w naszej ofercie.

Szczegóły

HALO: BAD BLOOD

W ostatnich tygodniach w Stanach do sprzedaży trafiła kolejna dorosła powieść HALO: BAD BLOOD Matta Forbecka. Prawa do serii książek YA, dorosłych powieści i opowiadań HALO są wciąż wolne.

Szczegóły

AMANDA WAKES UP

AMANDA WAKES UP Alisyn Camerota to zabawna historia dziennikarki, która zdobywa pracę marzeń jako prowadząca telewizyjne show. Jeśli tęsknicie za przygodami Bridget Jones, to jest pozycja dla was!

Szczegóły