PEAK MARCELLO ADVENTURE

PEAK MARCELLO ADVENTURE to ekscytująca seria przygodowa YA o przyjaźni, rodzinie, ekstremalnych wyzwaniach i o tym, co popycha ludzi do wspinaczki na najwyższe szczyty świata.

Szczegóły

FOOD SANITY

Przełomowy poradnik FOOD SANITY Davida Friedmana w końcu rozprawia się z powszechnymi mitami w zakresie żywienia oraz pokazuje, jak odnaleźć się w gąszczu często sprzecznych informacji.

Szczegóły

YOUR ONE & ONLY

YOUR ONE & ONLY to fascynująca debiutancka powieść Adrianne Finlay z pogranicza fantasy i SF, w której okazuje się, że nie ma nic bardziej ludzkiego niż miłość.

Szczegóły

BEFORE THE DAWN

Mroczny thriller BEFORE THE DAWN bestsellerowego autora Jake’a Woodhouse’a zachwyci fanów Dziewczyny z tatuażem. Tylko dla czytelników o mocnych nerwach!

Szczegóły

BY INVITATION ONLY

BY INVITATION ONLY to najnowsza powieść bestsellerowej autorki New York Timesa Dorothei Benton Frank, która odpowiada na pytanie czy bogactwo zawsze daje poczucie szczęścia.

Szczegóły

XX

Eksperyment stawiający istnienie mężczyzn pod znakiem zapytania w znakomitej debiutanckiej powieści Angeli Chadwick pod tytułem XX.

Szczegóły

100% WOLF

Dziś proponujemy przezabawną serię książek dla dzieci autorstwa Jayne Lyons z oryginalnym bohaterem, który mimo dobrych chęci ciągle znajduje się w żenujących sytuacjach. Bo jak inaczej nazwać moment w którym zamiast zmienić się w wilkołaka, bohater staje się pudlem i to różowym???

Szczegóły